Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych gablot.

Kolorowa gablota informacyjna ze stojakiem w kształcie drzewa doskonale uwidoczni wszystkie wasze informacje. Upiększy wasze plakaty zarówno w przestrzeniach przeznaczonych dla dzieci (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, strefy zabaw…) jak i w każdej innej przestrzeni publicznej lub prywatnej (urzędy miast, biblioteki, szpitale, placówki kultury, centra rozrywki, parki rozrywki, kempingi, ogrody botaniczne…). Format 6A4 (750×750 mm). Wysokość całkowita: około 2 metry. Wysokość gabloty: około 1,20m od podłoża. Do wyboru dwie wersje: – wersja wolnostojąca na słupku Jest to standardowa gablota typu Tradition pomalowana w kolorze RAL 6018. Spód magnetyczny gabloty wykonany jest z blachy ocynkowanej ogniowo polakierowanej w kolorze RAL 6018. Gablota mocowana jest na płycie w kształcie liści z grubego kompozytu drewnianego o kolorze RAL 6018.

Pień wykonany jest z grubego kompozytu drewnianego o naturalnym kolorze mahoń. Pień i gablota należy mocować na słupku drewnianym 93 x 93 mm i przekręcić całość do podłoża za pomocą płyty mocującej stalowej (słupek i płyta w zestawie). Dostawa w 4 częściach (gablota, pień, słupek drewniany, płyta mocujące). – wersja ścienna Spód magnetyczny gabloty wykonany jest z blachy ocynkowanej ogniowo w kształcie liści, polakierowanej w kolorze RAL 6018. Pień wykonany jest z blachy pomalowanej w kolorze RAL 8004 (mahoń), grubość 2mm, spełnia funcję dekoracyjną.

Należy zamontować pień do ściany pod gablotą. Dostawa w 2 częściach (gablota, pień). W obu wersjach gablota posiada zamek patentowy. W komplecie dostarczane są 2 kluczyki. Rama jest wykonana z profilu aluminiowego malowanego proszkowo w kolorze RAL 6018. Oszklenie wykonane jest z pleksi odpornego na uderzenia o grubości 4mm. Drzwi są wymienne i odwracalne beż użycia narzędzi i zdejmowania gabloty, otwierają się na bok. Zawiasy są scalone. Gablota posiada uszczelnienie z elastomeru oraz otwory zapobiegające kondensacji pary wodnej. Do gabloty jako opcję można dokupić magnesy i oświetlenie LED.