Dostawa

Koszty transportu od 20zł netto. Koszt jednego miejsca paletowego: 80zł netto na teren całej RP. Przy większych zamówieniach jest możliwość bezpłatnej dostawy.

Czas dostawy 2 – 4 dni jeśli zamówiony towar posiadamy na magazynie w Polsce. 8-15 dni jeżeli towar posiada na stanie nasza fabryka (we Francji). Pozostałe produkty: czas produkcji wynosi od 1 do 5 tygodni. Do czasu produkcji należy doliczyć czas transportu z fabryki do klienta. Niestandardowe ilości oraz produkty: skonsultować.
Wyładunek towaru z pojazdu i pozostałe czynności z tym związane (wniesienie do biura, magazynu, itp.) należą do obowiązków odbiorcy Towaru. Zaleca się sprawdzić towar przy odbiorze. W przypadku stwierdzenia śladów uszkodzeń powstałych w czasie dostawy prosimy o wyraźne zaznaczenie tego faktu na Liście przewozowym w momencie odbioru towaru. W przypadku szkód transportowych wykrytych po przyjęciu dostawy, tzn. dających się stwierdzić jedynie po rozpakowaniu towaru, należy w ciągu 2 dni roboczych od daty dostawy skontaktować się z naszą firmą celem sporządzenia protokołu szkód pod rygorem utraty roszczenia.